Fokus

Fillon protesta, punëtorët teknik të Kuvendit kërkojnë rritje page

Autori: Gazeta inFokus 10:08 | 09 July 2024

Ka filluar protesta e punëtorëve teknik të Kuvendit të Kosovës.

Kërkesat e punëtorëve, janë rritja e pagës, shkruan Gazeta Infokus.

Protesta ka filluar nga ora 10:00 e pritet të zgjat deri në ora 11:00 .

-Advertisement-

Më poshtë mund të gjeni disa pamje të protestës:

 

 

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studente dhe prind, Medina Berisha tregon për rrugëtimin e saj akademik në UNI- Universum International College, fuqizuar nga Arizona State…

Të tjera