Rozë

Fifi zbulon periudhën e errët të jetës: Kam vuajtur 6 vjet

Autori: Gazeta inFokus 14:24 | 19 November 2021

Gjatë ditës së djeshme, Donaldi ka treguar një plan që kishte bërë me Arjolën përpara disa netësh.

Ideja e tyre ishte që të trembnin banorët.Fifi e revoltuar nuk donte që ata ta realizonin këtë shaka pasi për atë i kujton momente të zymta në jetën e saj.

Një makth që pa Arjola atë natë ishte ajo e cila e pengoi realizimin e planit të vërtetë.

Në një bisedë më Sabianin ajo tregon për periudhën e saj të vështirë ku shihte makthe dhe kishte kaluar në depresion nga kjo gjë.

“I kam rënë vetes me tenxhere dhe tigan”/ Fifi zbulon

“Unë kam vuajtur 6 vjet nga depresioni dhe i kam rënë vetes me tenxhere,tigan, kam pasur probleme,kam pirë dhe xanax. Atë natë ata janë munduar të na bëjnë lojën që Arjola gjoja ka qenë në gjumë dhe ka parë dhe njeriun me kapele dhe njeriun qe zmadhohet dhe zvogëlohet.Unë kam vuajtur nga kjo gjë. Nuk bëhët kjo lloj shakaje. Këtu brenda shtëpisë vuajnë 3 veta nga ky muhabet.Beatrixit vetëm kur ja përmend këtë gjë trembet”, tha Fifi e shqetësuar.

Etiketa:

Të tjera