Rozë

Fifi provokon në foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 18:18 | 30 September 2021

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të veçanta dhe më të pëlqyera të show bizit shqiptar.

Kjo për shkak punës së saj të palodhshme stilit të saj unik e shumëçka tjetër

Ndërkaq çdo këngë e saj kthehet në hit dhe dëgjohet kudo, së fundmi Fifi ka paralajmëruar projektin e radhës që do të publikohet në orën 18:00 sot pasdite.

Me këtë mbishkrim ka postuar edhe dy foto ku po duket shumë bukur.

Të tjera