Rozë

Fifi poston videon e ëmbël me Adisin dhe i bënë dedikimin e veçantë

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 01 May 2022

Fifi dhe Adisi po përjetojnë ditët më të lumtura të lidhjes së tyre romantike.

Dyshja shfaqen bashkë në çdo vend derisa Adisi është krahë artistes edhe në projektet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kënga e fundit e këngëtares nga Ferizaj “Pikturë”, në bashkëpunim me artistin, Gent Fatali, erdhi me një frymë mjaft të veçantë ku i kënduan dashurisë.

E, një nga refrenet e këtij projekti u shfaq duke e kënduar Fifi krahë partnerit Adisit, derisa nuk mungoi as mbishkrimi.

“Ti je pikturë e jetës tem”, kishte shkruar ajo derisa realizuan videon e ëmbël.

Të tjera