Rozë

Fifi lë pas të kaluarën, nuk vuan më ani pse ish- i dashuri iu fejua…

Autori: Gazeta inFokus 20:44 | 16 September 2021

Fifi lë pas të kaluarën, nuk vuan më ani pse ish- i dashuri iu fejua…

Këngëtarja e njohur, Fifi aktualisht ndodhet në Tiranë.

Nga kryeqyteti shqiptar, ajo ka shpërndarë disa imazhe të reja, shkruan IndeksOnline.

Interpretuesja e shumë hiteve duket më në formë se kurrë, dhe në disponim të mirë.

“E dua .. me zemer ne duar !”, ka shkruar ajo krahas fotografive të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Por, për kë ajo i ka thënë këto fjalë nuk na e ka zbuluar dot!

Të tjera