Rozë

Fifi kritikohet nga banorët, ajo i pyet të gjithë: A qenkam njeri kaq i keq?

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 11 November 2021

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo tashmë është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, në “Big Brother Vip”.

Kjo e ka bërë atë akoma më shumë të marrë vëmendje.

Së fundmi vëllau i madh i ka futur banorët në një lojë, ata kanë marrë disa kartolina ku secili prej tyre duhej të shkruante një sugjerim për cilin do banorë me nga një kritikë.

Ajo që u kritikua më shumë ishte Fifi.

Këngëtarja u revoltua duke thënë se unë nuk jam e tillë, dhe pyetja që ia bëri të gjithëve ishte kjo: “A qenkam njeri kaq i keq?”.

Të tjera