Rozë

Fifi këndon në Tiranë, kjo është fitorja më e madhe e artistes

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 28 December 2021

Artistja Kosovare, Filloreta Raçi, mbrëmjen e 25 dhjetorit ka përformuar në ‘sheshin skënderbej’ të Tiranës, shkruan Gazeta inFokus.

Fifi ka realizuar një përformancë të rrallë, duke përçuar një emocion të fortë tek publiku.

Ajo ka qenë personazhi më i komentuar në shtëpinë e famshme në Shqipëri ‘Big Brother’, duke e përfolur për gjendjen e saj jo të mirë emocionale.

Këngëtarja është rikthyer fuqishëm në skenën shqiptare, duke kënduar para mira adhuruesve të saj.

“Nuk ka fitore më të madhe se ju nanushat e mi. Jetojë, frymojë dhe punojë pikërisht për këtë moment në jetë. Tirana ju dua pafund”, ka deklaruar Fifi para mira adhuruesve në Tiranë./Gazeta inFokus/

Të tjera