Rozë

Fifi i tregon sytjenat në këtë pozë provokuese

Autori: Gazeta inFokus 19:10 | 15 October 2020

Fifi kohëve të fundit duket se ka dalë nga vetja plotësisht.

Duke bërë ekspozime të shumta trupore, ajo po shfaqet krejt ndryshe nga ajo siç është prezantuar në fillim të karrierës

Këto kritika të shumta po i merr dhe nga ndjekësit e saj të cilëve u ka renë në sy se prej kur humbi kile e tepërta ajo më shumë po rri e zhveshur.

Edhe sot me anë të një poze provokuese pa ose me dashje po i shihen sytjenat poshtë bluzës.

E tepruar kjo paska, apo ?

Të tjera