Rozë

Fifi i thotë Granitit: Nëse hynë një femër e re dhe të pëlqen, atëherë vazhdo me të

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 25 October 2021

Ngjarjet në “Big Brother VIP” sa po vijnë e po bëhen më interesante.

Fifi dhe Graniti pas zënkave që kishin si duket i kanë ndrequr raportet me njëri-tjetrin, shkruan Reporteri.netKëngëtarja kosovare pra pak çastesh në bisedë e sipër me Granitin i thotë ish-futbollistit se nëse një femër e re futet në shtëpi ai të merret me të, pasi i thotë se ata dy tashmë janë dosta.

“Nëse të pëlqen një femër e re që hynë në shtëpi, ti grahi mos ta ndjen. Na jena dosta”, i tha Fifi Granitit.

Të tjera