Rozë

Fifi dhe Graniti përsëri kapen duke u puthur në cep të shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 16:00 | 09 November 2021

Fifi dhe Graniti kanë qenë për një kohë të gjatë kryefjala e medive rozë, shkak deklaratat e çuditshme që kanë bërë për njëri-tjetrin.

Së fundi, ata kanë vendosur të mbesin miq por shumë shpesh nuk po përmbahen, shkruan GazetaBlic.

Dyshja përsëri janë kapur duke u puthur në një cep të shtëpisë.

Kujtojmë se, sonte do të eleminohet njëri nga të eleminuarit e shtëpisë që janë, Sara, Graniti, Iliri, Monika.

Të tjera