Rozë

Fidani do të bëhet xheloz, Rita provokon më këtë fustan

Autori: Gazeta inFokus 21:05 | 13 June 2022

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që ka filluar sezona.

Ajo çka bie gjithmonë në sy është stili dhe pamja që ka Rita. Së fundmi ajo është paraqitur shumë provokuese, ku trupin e saj si sirenë e ka reklamuar në një fustan të zi.

Të tjera