Rozë

Fibi provokon me të pasmet e mëdha (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:16 | 10 August 2017

Fibi gjendet aktualisht në pushime.

Ajo ka vendosur të argëtohet, transmeton Infokusi.

Nga atje këngëtarja ka pozuar në bikini ku në plan të parë ka vendosur të pasmet.

-Advertisement-

Ato duken të mëdha dhe të formësuara.

Përndryshe. Fibi ushtron fitness rregullisht për të mbajtur formën e trupit./Infokusi

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera