Lajme

Festoi duke shtënë me armë, arrestohet i dyshuari

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 15 April 2019

Në Junik është arrestuar një person i cili dyshohet se gjatë një ahengu familjarë ka shtënë me armë zjarri.

“Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar armën-pistoletë Sarsilmaz me një karikator pa fishek  dhe dy gëzhoja të kalibrit 9 mm” thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera