Lajme

Festë në familjen e presidentit Thaçi

Autori: Gazeta inFokus 10:40 | 03 May 2017

Sot në familjen e presidentit të vendit, Hashim Thaçi ka festë.

Kjo, pasi babai i tij, Haxhiu feston ditëlindjen e tij të 79-të, përcjell Bota sot.

Këtë e ka bërë të ditur vetë presidenti përmes një postimi në Facebook, ku shihet bashkë me babain dhe djalin e tij Endritin.

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera