Rozë

Festa Qoqaj i ngrit temperaturat me fustanin e shkurt deri tek…

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 24 July 2021

Festa tani më është njëra ndër femrat më hot në estraden dhe skenën mediale shqiptare.

Gjithmonë e kuruar deri në detajin e fundit, ku pastaj me fotografitë e saj merrë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo në instagram ka postouar disa fotografi me një fustan të shkurtër e të ngushtë, me ngjyrë portokalli që i zbulon këmbet dhe linjat përfekte që ka.

Festa aktualisht po pusbon, pas pwrfundimit tw njw sezoni tw ngjeshur turistik, shkruan “Kosovarja”.

Të tjera