Rozë

Festa e Krishtlindjeve për Kylien filloj më herët, me këtë fotosesion rrëmben gjithë vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 16:37 | 17 November 2020

Çdo gjë që ajo bën arrin të jetë në qendër të vëmendjes, prandaj edhe kur bëhet fjalë për festa ajo i nis e para.

Ylli i njohur televiziv dhe miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, ka sjell imazhet e para për të nisur festimet e Krishtlindjeve që shënohen më 24 dhjetor.

S’kishte si të ishte ndryshe, përveç se të sillte trend të ri në paraqitje, grim dhe flokë.

23-vjeçarja dukej unike në formën e saj, me flokë “green” të kombinuara me fustan me të njëjtën ngjyrë.

Ndërsa më vonë, ajo solli edhe disa fotografi të tjera ku shihet pranë ambientit të zbukuruar të shtëpisë së saj për festat e fundvitit

Të tjera