Rozë

Festa bombardon përsëri me bikine

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 22 June 2021

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka bombarduar përsëri në foto me bikine

Ajo është e njohur për fotot e saj provokative dhe seksi që pozon nëpër rrjetet sociale.

Këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj të fundit ku ka pozuar në bikine.

Bukuroshja dhe ylli i televizionit ka treguar asetet e saj në bikine ngjyrë të verdhë të dizajnuar me ca flutura.

Të tjera