Sport

Feronikeli po e shkatërron Llapin midis Podujevës

Autori: Gazeta inFokus 17:27 | 15 May 2019

Llapi dhe Feronikeli po zhvillojnë aktualisht duelin e vlefshëm për javën e 32-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Feronikeli ka shënuar dy gola për shtatë minuta për rezultatin 3-1.

Mendurim Hoti dhe Kastriot Rexha kanë shënuar golat /Gazeta inFokus/

 

Të tjera