Rozë

Fero reagon me ironi pas publikimit të këngës nga Unikkatil

Autori: Gazeta inFokus 22:31 | 05 May 2022

Para pak qastesh rep-artisti shqiptar Unikkatil ka publikuar këngën e tij të re.

rel="nofollow"

E disa minuta pas publikimit të këngës, në rrjetet sociale ka nisur të komentohet nëse reperi Unikkatil i ka gjuajtur disa “kunja” drejt reperëve Fero dhe Duda, shkruan lajmi.net

E pas kësaj ka reaguar Fero përmes një InstaStory.

“Share picamenit krejt, ti je simbol çka është më pordh në shishe”, ishte mbishkrimi i reperit me prejardhje nga Gjilani.

A do ketë reagim tjetër nga Unikkatil mbetët të shihet në vazhdim.

Të tjera

rel="nofollow"