Rozë

Fero ia xhiron të pasmet gruas në plazh

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 08 September 2021

Arbenita dhe Fero kanë filluar pushimet e tyre së bashku me vajzën e tyre Ninen.

Ishte Arbenita ajo e cila ndau një video ku shihet Fero i lumtur së bashku me vajzën, shkruan InfoKosova.

E postimin e fotografive dhe videove të shumta e vazhdoj Arbenita me trupin e saj.

Ajo publikoj një video teksa shihej se ai kishte kthyer të pasmet kamerës dhe po bënte një ecje sensuale, sigurisht se kameramani duhej të jetë Fero.

Të tjera