Rozë

Fero edhe Arbenita publikojnë foto në pishinë

Autori: Gazeta inFokus 22:50 | 22 May 2020

Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të përmendur në shoëbizin kosovar.

Me veprime të njëpasnjëshme në rrjete sociale, Fero dhe Arbenita nuk mungojnë asnjëherë në mediat rozë

Këtë herë, dyshja kanë postuar një imazh në mes të pishinës duke mos hezituar aspak të ndajnë momente të tilla.

Po ashtu, Fero shihet duke përqafuar Arbenitën në momentin kur kanë shkrepur foton.

View this post on Instagram

@ the person you're missing right now🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Të tjera