Rozë

Fero braktis muzikën shqiptare dhe merr këtë vendim

Autori: Gazeta inFokus 10:42 | 15 October 2021

Reperi shqiptar, Fero, para pak dite ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, ai ka bërë me dije se më nuk do të këndoj në gjuhën shqipe.

Së fundi, Fero postoi një video ku ka zbuluar se tashmë ka gati disa këngë në gjuhën angleze dhe se është gati për karrierën në Amerikë, gjë që ishte ëndrra e tij.

Të tjera