Rozë

Fero bëhet nostalgjik, publikon një foto nga fëmijëria

Autori: Gazeta inFokus 19:28 | 03 March 2021

Reperi nga Gjilani, Fero, është një nga emrat më të përfolur nga mediat rozë.

Si për nga ana profesionale po ashtu edhe ajo private, zgjojnë kureshtje të madhe të publikut, shkruan Indeksonline.

Ai dhe Arbenita janë në pritje të një vajze, ku në adresën e tyre kanë marrë urime të shumta.

Mbase në këtë periudhë, ai është bërë nostalgjik, duke publikuar një foto nga fëmijëria e tij.

Ulur brenda në veturë, ai po duket energjik njësoj si është tani.

Të tjera