Rozë

Fero babai më i lumtur i ditës, shpërndan foto të vajzës

Autori: Gazeta inFokus 14:20 | 26 April 2021

Reperi i njohur shqiptar, Fero, para pak dite është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe Arbenita u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Nina.

Dyshja postuan fotografi të vajzës, por Fero me këtë të fundit mori gjithë vëmendjen.

Reperi i ka mbuluar fytyrën vajzës teksa mbi identitetin e Ninës ishte vendosur një zemër e madhe, derisa kuptohet se nuk dëshiron ende t’ia bëjë publike fytyrën.

Të tjera