Lajme

Ferizajasja raporton në polici se kreu marrëdhënie me një person pasi i premtoi se do të martohet me të

Autori: Gazeta inFokus 09:40 | 26 November 2021

Përmes rrjeteve sociale u njoftuar me një djalë, e që më pas kishte kryer edhe marrëdhënie intime, shkruan Gazeta Infokus.

Ferizajasja ka raportuar në polici se një person i kishte premtuar se do të martohej me të.

“Me 25.11.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se përmes rrjeteve sociale ishte njoftuar me të dyshuarin mashkull kosovar dhe me datën e lartcekur, kishte pasur marrëdhënie intime me të njëjtin duke premtuar se do ta martoj”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt

Rasti po cilësohet si nxitje e akteve seksuale me premtim të rrejshëm të martesës. /Gazeta Infokus/

Të tjera