Lajme

Ferizaj/ Zhduket një grua së bashku me tre fëmijët e saj

Autori: Gazeta inFokus 09:11 | 28 December 2021

Një grua në Ferizaj është zhdukur së bashku me tre fëmijët e saj.

Rastin në polici e ka lajmëruar motra e saj derisa ka treguar edhe se motra e cila u zhduk së bashku me fëmijët  vuan nga një ç’rregullim mendor.

Raporti i plotë:

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se motra e saj së bashku me tre fëmijët viktimat kosovarë janë largua nga banesa dhe nuk janë kthyer më. Sipas ankueses, viktima vuan nga një çrregullim mendor”./Gazeta Infokus/

Të tjera