Sport

Ferizaj ‘blindon’ portën, transferon portierin e Vëllaznimit

Autori: Gazeta inFokus 18:14 | 05 January 2022

Klubi i Ferizajt e ka bërë transferimin e parë për stinorin pranveror, shkruan Gazeta inFokus.

Ferizajasit e kanë ‘blinduar’ portën, duke nënshkruar kontratë me gardianin, Petrit Terziu.

Ai ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me Ferizajn dhe është transferuar nga skuadra e Vëllaznimit.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit të Ferizajt./Gazeta inFokus/

Të tjera