Rozë

Femra më e klikuar në Youtube i vë “flakën” edhe Instagramit

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 13 January 2020

Natti nuk e ka ndërmend të ndalet.

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube.

Por duket se ylli 33-vjeçar po fiton “territor” dhe në një platformë tjetër sociale.Natti ka ngritur “temperaturat” për 21.2 milionë ndjekësit e saj me fotot e publikuara së fundmi.

E veshur në ngjyrë të zezë ajo ka realizuar disa fotografi pranë të cilave ka pranuar komente të shumta e as pëlqimet nuk kanë munguar.

Natti është aktive në këtë rrjet social andaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

Të tjera