Lajme

Fëmijët gjejnë granatë dore në Hajvali

Autori: Gazeta inFokus 10:28 | 16 April 2019

Policia raporton se disa fëmijë derisa ishin duke lozur kanë gjetur një mjet të dyshimtë që më vonë ka dal se është granatë dore.

Policia ka siguruar vendin e ngjarjes derisa aty kanë dalë njësitë për deminim të KFOR-it dhe FSK-së që e kanë tërhequr mjetin në mënyrë të sigurt.

Të tjera