Lajme

Fejohet ish-ministri Besian Mustafa

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 24 April 2021

Ish-ministri i Bujqësisë dhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa dhe Erolida Januzaj kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Mustafa përmes një postimi në Facebook, i cili po ashtu ia bashkangjiti disa fjalë

“Jetuam sa jetuam dhe..”, shkroi Mustafa.

Raporti i fundit i IKSHPK-së, 335 raste pozitive dhe 7 raste të vdekjes

Ai ka publikuar disa fotografi nga dita e tyre e veçantë.

Më poshtë mund t’i shihni setin e tyre fotografik të realizuar në disa vende të veçanta.

Të tjera