Rozë

Fatos Kryeziu prezanton familjen (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:20 | 12 May 2017

Është një nga aktorët më të njohur në Kosovë.

Fatos Kryeziu, i njohur për rolin e Labinotit në serialin ‘Kafeneja Jonë’ krahas karrierës ka edhe një jetë të lumtur familjare, të paktën kështu tregon përmes fotove të hedhura në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ai në Instagram sot ka publikuar një foto bashkë me familjen e tij.

Fatosi pranë kishte gruan dhe dy vajzat e tij që tashmë janë rritur. Si një familje e mrekullueshme, ata shkëlqenin në këtë foto.

Fatos Kryeziu për veç roleve me karakter humoristik sensin e humorit e ka të zhvilluar shumë edhe në realitet.

E postimet e shumta të tij në rrjete sociale sigurisht që me vete mbartin dozë të madhe të humorit.

Njëjtë ndodhi edhe në fotografinë e fundit të publikuar nga ai ku shihej përkrah bashkëshortes teksa e quante atë “schatz”. Një term i njohur ky të cilin e përdorin mjaftë bashkatdhetarët tanë që jetojnë në perëndim për të dashurit e tyre.

E kjo nuk është hera e parë pasi që Fatosi një gjë të tillë e ka praktikuar edhe herë tjera kur ka publikuar fotografi krahas bashkëshortes.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera