Lajme

Faqja e Komunës së Pejës nën administrimin e hakerëve, publikohen seriale spanjolle

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 17 June 2024

Faqja e Komunës së Pejës nën administrimin e hakerëve, publikohen seriale spanjolle

Faqja zyrtare e Komunës së Pejës është përsëri nën administrimin e hakerëve.

Në vend të aktiviteteve, në faqen zyrtare të komunës së Pejës po publikohen seriale spanjolle.

-Advertisement-

Një gjë e tillë iu kishte ndodhur edhe pak javë më parë por që faqja ishte rikthyer nën menaxhimin e zyrtarëve të kësaj komune.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera