Rozë

Fansja ia lë emrin “Getinja” vajzës së saj, në nderim të reperit Getinjo

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 26 June 2022

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, është shumë i pëlqyer nga publiku për këngët e tij.

Ai ka me mijëra fansa dhe është i ndjekur nga një numër i madh prej tyre në rrjetet sociale.

Siç rëndom edhe mund të iu ndodh të famshmëve, ai shpesh merr me qindra mesazhe nga ndjekësit e tij të shumtë.

Së fundmi, reperi nga Ferizaj publikoi për fansat e tij një mesazh që kishte marrë nga një fanse, e cila i kishte shkruar atij simpatinë që ka për të.

Madje në mesazhin e dërguar në InstaDirect, fansja i kishte treguar atij se ka lindur dy vajzave, njërën prej të cilave e ka quajtur Getinja në nderim të tij.

Të tjera