Rozë

Fansi i propozon martesë në mes të koncertit, Xhensila ka një përgjigje të prerë për të

Autori: Gazeta inFokus 09:24 | 18 July 2022

Njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare është edhe Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja është tejet e angazhuar me koncerte të shumta, tashmë kur ka filluar sezona e verës.

E shpesh ndodh që artistët përballen me situata të ndryshme gjatë performancave të tyre në koncerte.

Xhensila përgjatë kohës kur po këndonte, një fans i saj papritur i ka propozuar për martesë dhe përgjigja e këngëtares ishte menjëherë e prerë.

Ajo i tregoi dorën e majtë ku në gisht mban unazën e saj të martesës teksa fansi këmbëngul dhe i thotë: Edhe unë jam i martuar.

Këngëtarja i jep përgjigjen përfundimtare duke i thënë “boll” dhe largohet duke vazhduar performancën e saj me të qeshura.

Ndryshe, Xhensila është e martuar me Bes Kallakun ku edhe janë prindër të një vajze.

 

Etiketa:

Të tjera