Rozë

Fansat e zbulojnë Luanën duke zmadhuar gjoksin me photoshop

Autori: Gazeta inFokus 21:08 | 26 October 2020

Dikur njihej si këngëtare, ndërsa tani vazhdimisht po komentohet si moderatorja më e shkathtë dhe më e zonja që ka tregu shqiptar.

Me emisionin e saj “Shiko kush luan “ ajo ka arritur të thej rekorde të mëdha për një kohë të shkurtër

Përveç profesionit, ajo ka bërë ndryshime drastike në pamje, e cila edhe pas ndërhyrje të shumta që ka bërë, nuk po e lë anash as përdorimin e photoshopit.

Kjo gjë u ka renë në sy edhe ndjekësve ku publikuan një imazh në të cilën e akuzuan që e ka përdorë photoshopin për të zmadhuar gjoksin.

E tepruar kjo apo jo?

Të tjera