Sport

Familjarët e yllit të Kosovës vizitojnë Albin Kurtin dhe i bëjnë një dhuratë

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 14 October 2020

Familjarët e lojtarit të kombëtares së Kosovës, Leart Paqaradës, e kanë vizituar në zyrë ish-kryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, shkruan Gazeta inFokus.

Ata i kanë dhuruar Kurtit një fanellë të nënshkruar nga Paqarada.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Kurti përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në instagram.

I pari i Vetëvendosjes krahas fotografive të publikuar më familjarët e lojtarit kosovar, ka shoqëruar edhe një rrëfim të babait të tij, Shukri Pacaradës.

Më poshtë keni postimin e Kurtit./Gazeta inFokus/

Të tjera