Rozë

“Fake, fake”, Linda për banoren e re brenda shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 22:22 | 18 November 2023

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E Linda është shprehur se ajo është fallco.

“Fake, fake”, është shprehur Linda për Kaderin.

-Advertisement-

“Mendjemadhe e gjuan kunja”, edhe Edona dhe Iliriana e kanë komentuar banoren e re.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera