Rozë

Eskalon Edon Zhegrova, publikon video teksa kruan pjesët intime

Autori: Gazeta inFokus 17:41 | 09 June 2021

Futbollisti më me nam Edon Zhegrova është njëri prej futbollisteve më aktiv në rrjete sociale.

Ai publikon video dhe fotografi të ndryshme na jeta e tij e përditshme, shkruan InfoKosova.

Se fundi ka vepruar njëjtë.

Edoni shihet teksa realizon video shihet duke kruar pjesët intime, për më shumë shiko videon më poshtë.

Të tjera