Rozë

A është normale kjo, ja çka publikoi tash ‘Kallashi’ (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:35 | 15 May 2017

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale.

Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull.

Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet.

Me shumë shikone foton dhe videon me posht:

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera