Rozë

Është nënë e 4 fëmijëve, por Ariana lë pa fjalë me linjat e saj

Autori: Gazeta inFokus 17:35 | 14 September 2020

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante

Ariana këtë kohë po i shijon pushimet në Turqi.

E në foton e fundit ajo shfaqet në top-formë.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana ka arritur t’i ruajë linjat përfekte.

Të tjera