Rozë

A është kjo modelja më seksi në botë (Foto+18)

Autori: Gazeta inFokus 12:07 | 11 May 2017

Ajo është një nga yjet më të njohura në Instagram.

Lindsey Pelas është njëra ndër modelet më seksi në botë.

E dashuruar në modelin dhe prezentuesin Calum Best, ajo disa herë ka çmendur rrjetet sociale me fotot e saj, të cilat jo në pak raste janë cenzuruar./Infokusi.com

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera