Lajme

Ermira Vllasaliu Ratkoceri voton së bashku me bashkëshortin

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 14 February 2021

Kandidatja për deputete nga radhët e AAK’së, Ermira Vllasaliu Ratkoceri, ka votuar.

E shoqëruar nga bashkëshorti, Ratkoceri ka thënë se ai e ka mbështetur në çdo sfidë të jetës.

“Edhe ne votuam! Me bashkëudhëtarin e jetës sime Eqremin, së bashku kaluam këtē rrugëtim sfidues , por që dolëm fitimtarë pa marr parasysh!

-Advertisement-

Duke qenë afër meje ne rolin e këshilltarit, menaxherit, analistit , mbi të gjitha motivues, shtytes, forcë, besues, UNË zbulova pjesën tjetër timen dhe përmbylla një kapitull suksesi.

Unë ja dola të jem një kandidate që ofron një alternativë të re, gjithëmonë duke përquar të njejtin ideal sikur e ndajmë me Eqremin , për një Kosovë të fort dhe që duhet ti ecë proceset përpara!”, ka thënë ajo.

Gjithashtu, Ratkoceri ka thënë se në ditës e dashurisë është mirënjohëse për përkrahjen.

“Prandaj sot në këtë ditë , që edhe përket me ditën e të dashuruarve, unë dua ta falenderojë shumë për përkrahjen e palimituar dhe besimin që me jep sot e cdo ditë dhe më bën kjo që jam!

Gjithashtu falenderuese për të gjithë familjarët dhe shoqërinë që qëndruat pranë meje këto ditë me përkrahje e mesazhe motivuese cdo moment! Na priftë e mbara !”, ka shkruar ajo./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Po, Po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

Të tjera