Rozë

Ermali i ka surprizuar prindërit me këtë dhuratë të veçantë

Autori: Gazeta inFokus 17:51 | 03 May 2021

Këngëtari Ermal Fejzullahu në një intervistë një orëshe me Alaudin Hamitin shpalosi shumë detaje nga karriera dhe jeta private.

Ermali mes tjerash zbuloi edhe befasinë e madhe që zgjodhi për prindërit e tij.

Këngëtari i njohur i ka befasuar Sabriun dhe Nerën me një banesë komplet të re.

Ermali është marrë me të gjitha detajet e arredimit dhe prindërve i ka lënë vetëm që të shijojnë banesën e re, kompletuar së fundmi.

Të tjera