Rozë

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska shijojnë pushimet në Kolashin

Autori: Gazeta inFokus 15:57 | 29 March 2021

Ata janë një nga çiftet më të admiruara shqiptare.

Fjala është për komedianin shqiptar, Ermal Mamaqi dhe partneren e tij, prezantuesen Amarda Toska.

Të njëjtit janë mjaft aktiv në rrjete sociale, ndërsa ndajnë me fansat postime të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Çifti janë duke shijuar prej disa ditësh pushimet në Kolashin, ku shfaqen edhe nën shoqërinë e disa miqve të tjerë.

Ami së fundmi ka ndarë disa imazhe atraktive pranë bashkëshortit, derisa në njërën prej tyre i dhuron një përqafim.

“Bora e fundit 2021. Meqë vera zgjat deri në nëntor”, ka shkruar ajo.

Ermali dhe Amarda janë të martuar prej shumë vitesh dhe tashmë janë prindër të dy fëmijëve.

Të tjera