Rozë

Ermal Fejzullahu pushime në të njëjtin vend me Beyonce dhe Jay-Z?

Autori: Gazeta inFokus 17:17 | 15 September 2020

Tash e disa ditë këngëtari kosovar, Ermal Fejzullahu ka nisur pushimet në Bodrum të Turqisë bashkë me bashkëshorten dhe disa miq.

Artisti i mirënjohur nga atje ka sjellur vazhdimisht pamje nga resorit i mrekullueshëm ku po qëndron, e ndërsa ka habitur me disa postime që ka bërë së fundi

Ermali ka publikuar pamje të një jahti gjigant dhe super luksoze që mendohet se është i çifti të famshëm, Beyonce dhe Jay-Z.

“A pom doket a është yachti i Jay-z dhe Beyonce”, ka shkruar Ermali në postim, teksa në një tjetër postim ka publikuar jahtin e çifti që është i ngjashëm me atë që ndodhet në Bodrum.

Të tjera