Rozë

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 22 May 2020

Ermal Fejzullahu ka reaguar pas aksidentit që kishte para pak orësh.

Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore.

Para pak minutace vet Ermali përmes një videoje në Instagram ka folur pas aksidentit dhe tregoi se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

“Deshta me ju njoftu që kam qenë pjesë e një aksidenti, së bashku me disa anëtarë të familjes time. Të gjithë jemi shëndosh e mirë dhe nuk është diçka për me u bë tragjike”, tha ai.

 

Ermali falënderoi të gjithë për kujdesin që kanë treguar lidhur me rastin.

Të tjera