Rozë

Ermal Fejzullahu dhe Kida me këngë të re (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:55 | 12 June 2019

Këngëtari kosovar, Ermal Fejzullahu dhe këngëtarja Kida, kanë publikuar sot duetin e dytë të tyre.

Kënga e publikuar nga dyshja quhet “Tela”, njofton Klan Kosova.

Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë mori mijëra klikime në kanalin e Youtubes.

Këtu më poshtë keni videon e këngës:

Të tjera