Lajme

Erion Veliaj sigurt drejt fitores në Tiranë, po e mposht bindshëm Këlliçin

Autori: Gazeta inFokus 11:35 | 15 May 2023

Në Tiranë është duke vazhduar numërimi i votave për kryetarë bashkish.

Në kryeqytetin shqiptar është duke prirë kandidati i Partisë Socialiste, Erion Veliaj me 54.35%.

Ndërkaq kandidati i “Bashkë Fitojmë”, Belind Këlliçi deri tani ka mbledhur me 34.90%.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera