Sport

Eriksen realizon supergol në stërvitje

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 11 January 2022

Christian Eriksen është duke vazhduar pa u ndalur me stërvitje individuale, shkruan Gazeta inFokus.

Mesfushori danez gjatë ditës së hënë ka realizuar një gol fantastik në stërvitje.

Pas atij rasti në Kampionatin Evropian dhe pas largimit nga Interi, Eriksen është në kërkim të një ekipi të ri.

Më poshtë keni golin fantastik të ish-futbollistit të Interit./Gazeta inFokus/

Të tjera