Lajme

Erë e pluhur në Obiliq

Autori: Gazeta inFokus 09:23 | 15 September 2019

Qytetarët janë ankuar se edhe sot vije një erë e rënd në qytetin e Obiliqit.

Ata kanë dërguar edhe një fotografi ku shihet pluhuri që del nga termocentralet e KEK-ut dhe vazhdon drejt Fushë Kosovës dhe Prishtinës.

Të tjera